HakkımızdaBize Hemen Ulaşın Tel: 0532 581 86 71


İnal Oto : 1985 yılında İstanbul – Sefaköy Oto Hurdacılar Sanayi Sitesinde   Fil-Ha Ltd. Şti. adı altında 2007 yılına kadar hizmet vermekteydi. Yeni yapılanması sonucu 2007’den beri İkitelli Atatürk Oto Sanayi Sitesinde İnal Oto Center Orijinal Yedek Parça – Şanzıman Servisi olarak hizmetine devam etmektedir.

Fil-Ha Ltd. Şirketi, çıkma oto yedek parça satışı yapmaktaydı. İnal Oto değişen ve gelişen sektöre uyum sağlamak için ÇıkmaOto Yedek Parça satışına ek olarak, Yeni Oto Yedek Parça Satışı ve Şanzıman Tamir Servisi hizmetini de vermektedir.

Inal Oto olarak Fil- Ha Ltd. Şti. den bu yana sektöre damgamızı vurmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan şirketimiz,  kalite anlayışına sadık kalarak ve piyasa ihtiyaçları üzerinde sürekli araştırma yapıp stoklarını güncel tutarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur.

Hedefimiz faaliyet gösterdiğimiz sektörde tanınan bir firma olarak kazandığımız saygınlığı uzun yıllar boyunca da devam ettirmektir. Sektörün öncü şirketlerinden biri olma yolunda atılan başarılı adımların etkili sonuçları, Yeni ve Çıkma Orijinal Oto Yedek Parça- Şanzıman Servisi ile İnal Oto Center’i faaliyet alanında lider konuma getirmiştir.

Misyonumuz :

Kaliteli hizmet anlayışına bağlı üst standartlarda müşteri memnuniyetini  sağlamak. Değişen ihtiyaç ve koşullara göre yeni ürünleri ve hizmetleri müşterilerimize sunmak.

Vizyonumuz :

Kendini daima geliştiren, müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ürünlerle sektörünü etkileyen ve şekil verebilen, alanında lider bir kuruluş olabilmektir.


Bilgi Almak İçin

Etiketler: ikiteli orjinal yedek parça, ikitelli şanzıman servisi, başakşehir şanzıman, başaşehir şanzıman tamiri, başakşehir nissan yedek parça, başakşehir infiniti yedek parça